Uzaktaki Sevgili İçin Doğum Günü Mesajları

Uzaktaki sevgililer için hislerin ifade edilmesi, içten sözcüklerin yazılması ve doğum günü mesajında kişinin kendini anlatabilmesi oldukça zordur. Özellikle çeşitli sebeplerle uzun süre uzak kalacak olan sevgililer için doğru sözcüklerin bulunması yazım yeteneği isteyebilir. Sizler için hazırladığımız uzaktaki sevgili için doğum günü mesajları arasından beğendiklerinizi kopyalayabilir, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, mesajları okuyarak ilham da alabilirsiniz. İşte örnek mesajlarımız:

  • Sevgilim, bugün bir şehrin iki farklı köşesinde aynı günün aynı sabahına uyandığımız için mutluyum. Eskiden her sabah sensiz kaldığım için isyan ederdim. Fakat şimdi şükretmeyi öğrenecek kadar olgunlaştım. Ancak, doğum gününde yanında olmak için dünya üzerinde yer alan tüm “imkansız” kelimelerini kaldırmak, yanında bir saniye olsun kalmak ve gözlerinin içine baka baka “seni her şeyden çok daha fazla seviyorum” demek isterdim. Bunu başaramadığım için beni affet. Bir gün yeniden bir araya gelene kadar mesajlarım ile kalbine dokunmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum güzel kadın iyi ki doğdun.
  • Bugün hayatın bana verdiği en güzel hediyenin doğum günü. Küçükken birbirimizden habersiz yaşarken hep senin gibi birini hayal ederdim. Büyüyüp seni gördüğümde kalbimin çarpmasından anladım senin benim için önemini. Bana en büyük mutlulukları yaşattığın için sana minnettarım. Bu sene birbirimizden ayrı olsak da, bundan sonraki tüm doğum günlerinde yanında olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.
  • Merhaba sevgilim. Doğum gününü ilk kutlayan olmak için büyük bir heyecanla yazıyorum bu cümleleri. Kalbimin en güzel yerinde yer aldığın için, sabahları seninle uyandığım için, akşamları gözümü seninle kapattığım için, sesini duyunca mutlu olduğum için, birlikte güzel hayaller kurabildiğimiz için ve daha milyonarlarca şey için kendimi ne kadar şanslı hissettiğimi bilemezsin. Senin bana geldiğin gün şehrin karanlık ışıkları birer birer yandı. Herkes gördüğü kötü kâbustan uyandı ve o günden sonra hiçbir çocuk tek damla gözyaşı dökmedi. Evet, dünyanın güzelleşmesi senin sadece bir kelimene bağlıydı. Bu özel gününde sana bu cümleleri gözlerinin içine baka baka söylemek istesem de, “kader” denen şey buna engel oldu. Ama merak etme, ben seneye kaderi de karşıma alarak yanına gelir, tüm zorluklarla var gücümle savaşırım. Mutlu yıllar sevgilim.
  • Güzel gözlü sevgilim. Ellerinin değdiği her yer anlam ve güzellik kazanıyor. Tıpkı benim gibi. Hayatıma girdiğin günden beri daha iyi bir insanım. Daha merhametli, daha çalışkan ve daha sevgi dolu. Uzaklık bizi, bizim sevgimizi hiçbir zaman eksiltmesin. Çünkü ben sensiz kalıp yeniden çirkin bir adam olmak istemiyorum. Ve şunu da unutma seni çok ama çok seviyorum.
  • Doğum günün kutlu olsun sevdiğim. Bir gün yeniden aynı şehirde aynı güneşin batışını seyrederken, en sevdiğin çiçekleri sana armağan edip “sana aşığım” diyeceğim. O güne kadar sabret, sabredelim. İyi ki varsın her şeyim…