Harfli Kek Pasta Siparişi Nasıl Verilir?

Son zamanların belki de şeker hamuru ya da diğer butik pasta modellerinden en çok tercih edilen pasta modellerinden bir tanesidir. Diğer Butik Pasta modellerine istinaden daha sade ve daha lezzetli olan Harfli Kek Pasta Modelleri, çoğunlukla genç yaştaki insanların kız arkadaşları ya da çok yakın arkadaşları için tercih ettikleri, yeni yaşları için Kişinin Adının İlk Harfinin yapıldığı pasta modelidir. Örnek vermek gerekirse;

Doğum Günü Sürpriz Konsepti yapacağınız arkadaşınızın Adı Ahmet olsun, İlk harfi yani 'A' olacak şekilde pasta kekini kesiyoruz ve arasına isterseniz sade yani sütlü isterseniz kakaolu olacak şekilde Pastacı Kreması ya da Şanti tamamen sizin isteğinize bağlı olarak işlemler gerçekleştiriyoruz. Yine aynı şekilde, Harfli Kek Pasta modelimizin kekini dilerseniz sade, kakaolu olarak hizmet vermekteyiz.

Seçeneklerimiz; Kakaolu kek ve Kakaolu Krema, Kakao kek ve Sade Krema. Sade kek ve Sade Krema, Sade kek ve Kakaolu Krema olarak lezzetli bir şekilde özel gününüz için günlük ve taze bir şekilde hazırlanmaktadır. Harfli Kek Pasta modeli kek ve Şanti olarak tasarlandıktan sonra, yaş günü sürpriz konsepti yapacağınız arkadaşınıza göre uygun olarak süslemelere yapılmaktadır.

Bir erkek için daha sade, çikolatalar, çiçekler ya da makaron ve beze kullanılırken. Bir kadın için ise, daha renkli tasarımlar ile süslenmektedir. Yani kullanılan güller, orkideler ya da benzeri çiçekler daha renkli; makaron, beze ve çeşitli çikolatalar ise genellikle altın renginde kullanılarak hazırlanmaktadır.

Daha sonra iki ya da pastanıza uygun olacak mumlar rengi ve sayısı ile pastanızın zeminine anlamlı, duygusal ya da sevgi sözcükleri ile yine mumlara ve pastanızın rengine uygun olacak şekilde yazı yazdırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra; Ekler, Tartolet, Şirozbek vb. ürünleri de taze ve doğal olarak yaptığımızı bilmenizi ve siparişini verebileceğini bilmenizi isteriz. Ekstra olarak pastanıza uygun kart mesajını yazabilir, uzun yıllar boyunca saklayacak ve unutamayacak anılarınıza renkli süslemeler yapabilirsiniz. Özel kutusu ve kendi özel soğutmalı araçlarımız ile yine günümüzde sürmekte olan Pandemi koşullarına uygun olara yani sosyal mesafeni uyarak teslimat yapmaktayız.

Harfli Kek Pasta Modellerimiz Buradan göz atabilirsiniz....