Doğum Günü Pastası

Doğum günüleri 7'den 70'e herkesin kutladığı ve kişinin en özel günü olarak bilinir. Sevdikleriniz ile kutladığınız bu Özel Gün sizin için, arkada bıraktığınız kocaman bir yılı temsil eder. Arkanızda bıraktığınız kocaman yılda hayatınızda oluşan olumlu ya da olumsuz olayların unutulduğu, eğlenceli ve lezzetli gündür. Bazen kendiniz organize edersiniz kendi Doğum Gününüzü, bazen de eşiniz dostunuz ya da sizi seven bir arkadaşınız size sürpriz yapar. Arkanıza bıraktığınız anılarınız ve yaşayacağınız yeni anılarınız ile bir başka mutlu olur insan. Doğum Günülerin vazgeçilmezi, olmazsa olmazı olan tek şey Yaş Pasta, Doğum Günü Pastalarıdır. Çeşit çeşit farklı konseptler ile tasarlanan hem şık görünüşlü hem de lezzetli tasarımıyla unutulmaz damak şöleni yaşatmaktadır. Bilindiği üzere günümüzde Doğum Günü kutlamaları artık eskisi gibi arkadaşlar arasında ve sade bir şekilde yani sevdiğiniz arkadaşlarınız, aileniz ve sade, hazır tezgah tipi pastalar ile Doğum Günü Kutlamaları yapılmamaktadır. Butik Pastacılığın artmasıyla oluşan Kişiye Özel Figürlü pasta modelleri ile lezzetinden daha çok görünüşü ile dikkat çekmektedir. Doğum Günü kutlaması yapılacak kişinin, Özel Tasarımı ile hazırlanan figürü unutulmaz ve mutlu bir hatıra olarak kalacağından eminiz.

Eşinize dostunuza ya da sevdiğiniz birine yapacağınız Doğum Günü Kutlamaları hem eğlenceli hem unutulmaz hem de lezzetli, herkesin damak zevkine hitap etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde bir kısmı eğlenirken bir kısmı mutsuz ya da sıradan bir günmüş gibi zaman geçirmektedir. Doğum Günü Kutlaması yapılacak olan kişiye, özel olarak yaptırmak istediğiniz modeli belirlemeniz gerekiyor. Kategori olarak bakmanız gerekmektedir yani; erkek çocuğunuza bir pasta yaptırmak istiyorsanız, Erkek Çocuk Pastaları kategorisine bakmanız gerekmektedir ya da Sevgilinize yaptırmak istiyorsanız; Sevgili Kategorisini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde aklınızda model ve konsept tasarlanmış olacaktır. Daha sonra kişi sayısını belirlemeniz gerekmektedir çünkü Butik Pastalar beş (5) altı (6) kişiliğe uygun olarak hazırlanmamaktadır. Hamuru ve işçiliği maaliyetli olduğu için fiyatı biraz yüksektir, bu yüzden kişi sayısı minimum on (10) kişilik olarak tasarlanmaktadır. En önemli adımlardan bir tanesi Figür Tasarımı. Kişiye Özel olarak tasarlanmasını istediğiniz figürlerin profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde Doğum Günü sürprizi yapacağınız kişi hoş bir görüntü ile karşılaşmayabilir. Kişiye Özel Doğum Günü Pasta siparişleriniz en geç iki (2) gün önceden verilmesi gerekmektedir, çünkü figür tasarımı önceden hazırlanmalı ve daha sonra kurutulmalıdır. Bu şekilde yüz hatları ve ince detayları yerine oturmuş olacaktır ve benzeme oranı daha fazla olacaktır. Bu adımların en önemlisi Pasta İçeriği. Pasta İçeriğini seçerken herkesin damak zevkne hitap edecek şekilde seçmeniz gerekmektedir. Yani sadece kendinizi ve Doğum Günü sahibini değil herkesi düşünmeniz gerekiyor.

Pastaevi.net Adresinden Doğum Günü Pastası Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle kategorinizi belirlemeniz gerekmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Erkek Çocuk kategorisi, Yetişkin Kategorisi ya da Sevgili Kategorisi olarak seçim yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Birbirinden farklı binden fazla modellerimden birini ya da birkaçını seçmeniz gerekmektedir. Buraya kadar geldikten sonra; seçmiş olduğunuz modele tıklyarak içerisine girmeniz gerekmektedir, akabinde Teslimat Adresi (İlçe ve Mahalle olarak yazmanız gerekmektedir.) Teslimat Saati, Ürün İçeriği talebinize göre Pasta Yazısı ve Pasta üzerinde istediğiniz değişiklikler için Not kısmına detaylı açıklama yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ileri demeniz ve Alıcı/Gönderen bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Kredi Kartı ya da Havale seçeneklerini seçerek online olarak ödeme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra dilerseniz Whatsapp ya da Mail üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve siparişinizin teyidini alabilirsiniz.