Blog | Online Pasta Siparişi Sitesi - Doğum günü pastası - Pastaevi.net

Anneler için Özel Doğum Günü Mesajları

Anneler için Özel Doğum Günü Mesajları Hayatınızın unutulmaz karelerini; sevdiklerinizle paylaşacağınız Yetişkin doğum günü partilerini kutlayacağınız en popüler yetişkin pastalarını sizler için üretiyoruz. Pastalarımız sadece istanbul içine teslimatımız olup istediğiniz tarih ve saat'e g..

Devamını Oku

Özel tasarım pasta siparişi nasıl verilir?

Özel tasarım pasta siparişi nasıl verilir? Bu blog içeriğinizde özel tasarım pasta modelleri yani sitemizde bulunmayan kategori dışı modellerin nasıl oluştuğundan sizlere bahsedeceğiz. Bunun yanı sıra özel tasarım pasta sipariş vermek isteyen müşterilerimiz için dikkat edilmesi gereken noktal..

Devamını Oku

Doğum Günü Masası Hazırlığı

Doğum Günü Masası Hazırlığı Doğum günü masası hazırlığı son derece keyif veren bir iştir. Sevdiğiniz kişileri için doğum günü hazırlığı yaparken masaya koymanız gereken bir takım lezzetler bulunur. Bu lezzetler yapılışı son derece basit olmasının yanı sıra görsel açıdan şık durur. Tavsiyeleri..

Devamını Oku

Erkeklere Yıldönümü İçin Hediye Önerileri

Erkeklere Yıldönümü İçin Hediye Önerileri Erkekler için yıldönümü hediyesi almak kadınlara kıyasla daha zordur. Çünkü erkekler daha sade beklentilere sahiptir. Bu nedenle özellikle uzun ilişkilerde kadınlar hediye seçimi yaparken çok zorlanmaktadır. Bu yazımızda erkeklere alabileceğiniz birka..

Devamını Oku

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları “En yakın arkadaşa doğum günü mesajları” denildiğinde akla birçok cümle gelir. Bu mesajlar genellikle arkadaşlar arasında ne kadar anı varsa ona göre değişiklik gösterir. Özellikle yıllanmış dostluklarda gönderilecek mesajlar içtenlik ve sami..

Devamını Oku

18 Yaş Parti Fikirleri

18 Yaş Parti Fikirleri 18. yaş çocukluktan yetişkinliğe doğru atılan önemli bir adımdır. Bu nedenle gençler için 18. Yaş günü çok önemlidir. 18. Yaşına girecek olan bir kişi için doğum günü hazırlığındaysanız 18 yaş parti fikirleri tam da size göredir. Sevdiğiniz insana doğum günü yaparken, a..

Devamını Oku

Çocukları Mutlu Eden Doğum Günü Pastaları

Çocukları Mutlu Eden Doğum Günü Pastaları Çocuklar için doğum günleri büyük bir heyecandır. Birçok çocuk hayatının önemli bir bölümünü doğum gününü hayal ederek geçirir. Hal böyle olunca, ailelere düşen görev yılda bir defaya mahsus en güzel pastayı bulmaktır. Çocukları mutlu eden doğum günü ..

Devamını Oku

Uzaktaki Sevgili İçin Doğum Günü Mesajları

Uzaktaki Sevgili İçin Doğum Günü Mesajları Uzaktaki sevgililer için hislerin ifade edilmesi, içten sözcüklerin yazılması ve doğum günü mesajında kişinin kendini anlatabilmesi oldukça zordur. Özellikle çeşitli sebeplerle uzun süre uzak kalacak olan sevgililer için doğru sözcüklerin bulunması y..

Devamını Oku

Sevgililere Özel Doğum Günü Mesajları

Sevgililere Özel Doğum Günü Mesajları Yaşamımı güzelleştiren, sabahlarıma anlam katan kadın. Her geceye bir gün birlikte uyuyacağımı düşünerek gözlerimi kapatıyorum. Hem rüyalarımda hem de uyandığımda yalnızca senin hayalin ile yaşıyorum. Bugün hayatıma güzellikler getirdiğin için sana bi..

Devamını Oku

Babalar Günü İçin Hediye Önerileri

Babalar Günü İçin Hediye Önerileri Babalar günü bu sene 21 Haziran tarihine tekabül eder. Babalarını mutlu etmek isteyen bütün evlatlar adeta en güzel hediyeyi bulabilmek için sıraya girer. Eğer siz de hediyenize karar vermediyseniz sizin için hazırladığımız babalar günü için hediye önerileri..

Devamını Oku

Babalar Günü İçin Güzel Sözler

Babalar Günü İçin Güzel Sözler Hayatımıza değer katan babalarımız için adanan babalar gününün anlamlı ve güzel geçmesi adına özel ve anlamlı bir sürpriz almak gerekir. Ancak babalar, sürpriz kadar beraberinde kendini özel hissedeceği sözcükleri hiçbir zaman unutamaz. Bu nedenle babalar ..

Devamını Oku

Resimli Doğum Günü Pastası

Resimli Doğum Günü Pastası Resimli doğum günü pastası, birçok yaş grubunu memnun eder. Anneler günü, babalar günü, doğum günü ya da sevgililer gününde sıklıkla tercih edilen resimli pastalar, özel günlerin en heyecan verici sürprizlerinden bir tanesidir. Tasarım açısından itina ile hazırlanan..

Devamını Oku

Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum Günü Kutlama Mesajları Doğum günlerinde saat 00.00’ı vurduğunda en anlamlı ve en güzel mesajları yazmak için adeta sıraya girilir. Doğum günü olan kişinin kendini özel hissetmesi ve ne kadar çok sevildiğini bir kez daha anlaması için en güzel mesajlar yazılmaya çalışılır. Fa..

Devamını Oku

Söz ve Nişan Pastası Modelleri

Nişan Pastası Modelleri Nişanlılık süreci, iki insanın hayatlarını birleştirmek için birbirlerini tanıması ve ailelerin onayının alınması için geçen keyifli zamanlardır. Nişan hazırlığını genellikle kız tarafı yapar. Her detayın titizlikle düşünülmesi gereken nişan hazırlıklarında kesinlikle ..

Devamını Oku

Doğum Günü Pastası Yapımı

Doğum Günü Pastası Yapımı Neredeyse tüm kültürlerde doğum günlerinde yaş pasta yapılması adettendir. Doğum günü pastasında kek, krema, sos ve meyveler birbiri ile mükemmel bir şekilde buluşarak yaş günlerinin vazgeçilmezi olmayı başarır. Doğum günü pastası yapımı ise oldukça basittir. Ancak, ..

Devamını Oku

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama Önerileri

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama Önerileri Evlilik, insanın yapacağı en önemli seçimlerden bir tanesidir. Mutluluğa “evet” denilen gün, yıllar geçse bile asla unutulmayacaktır. Oldukça anlamlı olan evlilik yıl dönümü için kutlama önerileri ve konsept fikirlerine ihtiyaç duyabilirsin..

Devamını Oku

San Sebastian Cheescake Tarifi ve Püf Noktaları

San Sebastian Cheescake Nedir? Cheescake tariflerinin her biri birbirinden lezzetlidir. Tatlı tutkunlarını mest eden cheesecakelerden bir tanesi de San Sebastian ismindeki mükemmel tariftir. İsmi kulağa şiir gibi gelen San Sebastian Cheescake, La Vina adlı bir restoranda ortaya çıktı. İspanya..

Devamını Oku

Doktorlara Özel Pasta Önerileri

Doktorlara Özel Pasta Önerileri Doktorluk, birçok meslek grubuna kıyasla daha zordur. Mesleğin zorlukları ilk olarak 17-18’li yaşlarda başlar. Sınav kazanmak isteyen öğrenciler kıyasıya ders çalışarak hayatlarını diledikleri gibi yaşayamaz. Ardından üniversite kazanıldığında da mesleğin..

Devamını Oku

Sevgililer Günü İçin Pasta Önerileri

Sevgililer Günü İçin Pasta Önerileri Sevgililer gün her sene 14 Şubat tarihinde kutlanır. 14 Şubat tarihinde sevgililer, birlikteliklerini hediye ve pasta ile taçlandırırlar. Eğer hayatınızdaki insana özel bir gün yaşatmak istiyorsanız pastanın lezzetli ve estetik olmasına özen göstermeniz ge..

Devamını Oku

Şeker Hamuru Nasıl Yapılır?

Şeker Hamuru Nasıl Yapılır? Pastanın üzerindeki estetik ve şirin görünüm şeker hamuru sayesinde oluşur. Genellikle hazır pastaların süslemelerinde kullanılan şeker hamurunu evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bu sayede kurabiyeden yaş pastaya kadar her lezzetinizi şık ve sevimli hale getirebilir..

Devamını Oku

Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Pastası Doğum günüleri 7'den 70'e herkesin kutladığı ve kişinin en özel günü olarak bilinir. Sevdikleriniz ile kutladığınız bu Özel Gün sizin için, arkada bıraktığınız kocaman bir yılı temsil eder. Arkanızda bıraktığınız kocaman yılda hayatınızda oluşan olumlu y..

Devamını Oku
 Whatsapp