En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

“En yakın arkadaşa doğum günü mesajları” denildiğinde akla birçok cümle gelir. Bu mesajlar genellikle arkadaşlar arasında ne kadar anı varsa ona göre değişiklik gösterir. Özellikle yıllanmış dostluklarda gönderilecek mesajlar içtenlik ve samimiyet sonucu oluşur.

İşte yakın arkadaşa doğum günü mesajı örnekleri:

 • Canım arkadaşım. Çocukluğumdan beri harika anılar biriktirdik. Geçen onca zaman bizi birbirimize daha da kenetledi. Büyüdükçe hayallerimizde büyüdü. Ama baki olan hep dostluğumuz kaldı. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Seni çok seviyorum. Yeni yaşında ve bundan sonra başarılar ve bol para diliyorum.
 • Canım benim doğum günün kutlu iyi ki doğdun iyi ki varsın bahtın açık olsun ömrün uzun olsun inşallah.
 • Kardeşim doğum günün kutlu olsun sağlıkla senin için hayırlı olan tüm gönlünden geçen dileklerinin gerçek olacağı bir yıl olsun seni seviyorum.
 • Doğum günün kutlu mutlu olsun. Allah her şeyi gönlüne göre versin. Seni çok seviyorum nice mutlu güzel senelere inşallah... İyi ki varsın.
 • Kalbi güzel kendi her şeyden güzel dostum. En güzel yaşını yaşaman dileği ile... İyi ki varsın...
 • Güzel kalpli dostum. Seni ne kadar çok sevdiğimi hangi cümlelerle ifade edebileceğimi bilmiyorum. Sözcüklerle aram iyi değil biliyorsun. Bildiğim tek şey var oda senin yanında çok huzurlu olduğum. Yanlış yapmaktan korkmadığım ve düşsem de canımın hiç yanmadığı. Çünkü ne zaman içimde fırtınalar kopan bir olay yaşasam o zaman aklıma senin gibi güzel dostun varlığı geliyor. O an tüm huzursuzluk ve korkular yerini kocaman bir şükre bırakıyor. Varlığına binlerce kez şükürler olsun dostum. Hiçbir zaman eksilme olur mu? Çünkü benim ve tüm dünyanın sana çok ihtiyacı var. Doğum günün kutlu olsun kardeşim. İyi ki doğdun iyi ki varsın.
 • Kalbimdeki en saf duyguların sahibi güzel kardeşim. Hayat sana hiçbir zaman çirkin yüzünü göstermesin, her zaman bulutların pembe kısmını gör ve her zaman gülmekten gamzelerin ortaya çıksın. Çünkü gülmek en çok sana yakışıyor dostum. Doğum gününü en içten duygularımla kutlarım. Seni çok seviyorum.
 • İyilik meleğim. En sevdiğim dostum. Birlikte ne kadar güldüğümüzü, hatta gülmekten yerlere yattığımızı düşündükçe kendimi bir kez daha mutlu hissediyorum. Tertemiz kalbinde bana yer açtığın için dünyanın en şanslı kadınıyım. Hayallerinin gerçek olacağı, mutluluklar yaşayacağın, zorluk nedir asla bilmeyeceğin nice senelere… Seni çok ama çok seviyorum.
 • Kardeşim, nice senelerin olsun. Bu sene aşk, para ve başarı dolu bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bugün dünyaya bir yiğit gelmiş. Bu yiğit benim dostum olmayı seçmiş. Ne kadar şanslıyım ki senin gibi birinin kardeşi oldum. Bundan sonra tüm güzellikler senin olsun. Mutlu yıllar dilerim kardeşim.