Nişan Pastası Modelleri

Nişanlılık süreci, iki insanın hayatlarını birleştirmek için birbirlerini tanıması ve ailelerin onayının alınması için geçen keyifli zamanlardır. Nişan hazırlığını genellikle kız tarafı yapar. Her detayın titizlikle düşünülmesi gereken nişan hazırlıklarında kesinlikle itina isteyen bir konu da pastadır. Nişan törenini ister evde isterseniz de salonda yapın mutlaka pasta satın almanız gerekir. Nişan pastası modelleri kalabalık topluluklar için özenle hazırlanır. Nişan yapılacak günden birkaç gün önce firma ile görüşülür. Eğer, gelin ve damat adayının pasta için özel olarak istediği bir şekil ya da lezzet varsa mutlaka firmaya bildirilmelidir. Sayfamız üzerinden de nişan pastası siparişi verebilirsiniz. 1997 yılından beri, pastacılık sektöründe adından söz ettiren firmamız sayesinde konuklarınıza mükemmel ve asla unutulmayan bir lezzet ikram etmiş olursunuz.

Nişan Pastası İçin 3 Harika Çeşit

Nişan pastaları genel olarak cupcake ve yaş pastadan oluşur. Cupcake pastalar, yaş pastanın yanında ikram edilir. Masanın etrafına dizildiğinde renkli ve canlı görünümü ile hoş bir dekorasyon da ortaya çıkartır. Cupcakelerin; gelin ve damat figüründen oluşanları sıklıkla tercih edilir. Hem lezzet açısından hem de görsellik açısından gelin damat cupcakeler beğeni ile karşılanır. Bunun dışında birçok pasta modeli nişan törenlerinde sıklıkla tercih edilir. İşte diğer nişan pastası modelleri:

1.Beyaz Elbiseli Nişan Pastası

Nişan pastası seçiminde bulunurken ortamdaki hâkim renge göre karar verebilirsiniz. Ancak, genel olarak salonda yapılan nişan pastalarının beyaz ve sade olması tercih edilir. Sade ve beyaz elbiseli nişan pastası modellerinin farklı büyüklükten oluşan çeşitleri bulunur. 10 kişilikten 45 kişiliğe kadar değişiklik gösteren nişan pastası modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer katılımcı sayınız 45’den fazlaysa birkaç tane pasta siparişinde de bulunabilirsiniz.

2.Smokin Şeklinde Nişan Pastası

Smokin şeklinde nişan pastası söz ya da düğünlerde de tercih edilebilir. Sevimli bir smokin figürünün yaş pastaya özel bir teknikle yapılır. Pasta kalp şeklindedir. Ortaya çıkan mükemmel görüntü çekilecek fotoğraflar sayesinde ileride unutulmaz bir hatıra olarak kalacaktır. Smokin yaş pastalar, genellikle 2 gün içinde hazırlanır. Nişan töreninizde tüm tazeliği ile tüketebileceğiniz pastayı ev ya da salonda tercih edebilirsiniz.

3.İsim ve Tarih Yazılı Nişan Pastası

Eğer daha klasik pastalardan hoşlanıyorsanız isim ve tarih yazılı pastalar arasından tercih yapabilirsiniz. İsim ve tarih yazılı pastalara; gül ya da yüzük gibi figürler eklenir. Bu sayede yaş pasta daha sevimli hale getirilir. İsteğe göre yaş pasta gelin ve damadın baş harflerinden de oluşabilir.

4.Resimli Pasta

Resimli pasta tüm özel günlerde olduğu gibi nişan törenlerinde de tercih ediliyor. Resimli pasta yaptırmak için gelin ve damadın en güzel çıktığı ve sevdiği fotoğrafı seçmesi gerekir. Seçilen fotoğraf pasta firmasına iletilirken katılımcı sayısı da belirtilmelidir.