18 Yaş Parti Fikirleri

18. yaş çocukluktan yetişkinliğe doğru atılan önemli bir adımdır. Bu nedenle gençler için 18. Yaş günü çok önemlidir. 18. Yaşına girecek olan bir kişi için doğum günü hazırlığındaysanız 18 yaş parti fikirleri tam da size göredir. Sevdiğiniz insana doğum günü yaparken, aynı zamanda akıllardan çıkmayacak bir sürprize de imza atmış olursunuz. İşte birbirinden özel fikirler:

18 Yaş Doğum Günü Pastası

Doğum günü partilerinin olmazsa olmazı elbette yaş pastadır. Bu özel güne damgasını vuracak yaş pastayı, kesinlikle sıradan çeşitler arasından seçmemeniz önerilir. Sayfamız üzerinde sadece 18.yaş günü için tasarlanan birçok pasta çeşidi bulunur. Pasta modellerine göz atarak mükemmel bir lezzet sipariş edebilirsiniz. Pastalar 10 kişilikten başlayarak 35 kişiliğe kadar yaptırılabilir. Ayrıca, pastanın üzerine kişisel bir not ekleyerek sevdiğiniz insanı mutlu etmeye başlayabilirsiniz.

18 Yazılı Fotoğraflar

Eğer iç mekânda doğum günü yapıyorsanız bu fikir tam da size göre. Doğum günü olan kişinin en güzel fotoğraflarını çıkarttırın. Ardından bu fotoğrafları 18 yazacak şekilde bir araya getirin. Bu muhteşem kolajı görünen bir köşeye asın. Hem güzel hem de manevi değeri yüksek bir süsleme yapmış olursunuz.

Selfie Çerçevesi

Artık neredeyse tüm partilerde selfie çerçevesi kullanılıyor. 18 yaş için de birçok çerçeve çeşidi vardır. Beğenilerinize hitap eden bu çerçevelerden birkaç tane alarak, gelen arkadaşlarınızın mükemmel fotoğraflar çekmesini sağlayabilirsiniz.

Kostümlü Doğum Günü Partisi

Kostümlü partiler sadece yabancılarda olmuyor. Ülkemizde de birçok parti kostümlü yapılıyor. 18. Yaş gününe girerken de herkesin kendine bir kostüm seçmesini önererek parti yapabilirsiniz. Eğer, kız kıza bir parti organize ettiyseniz size bir fikrimiz daha var. Elbette birkaç kız bir araya geldiğinde en şık pijamalar giyilir. Neden bu pijamalarla parti yapmayasınız? Doğum günü mumları üflendikten sonra herkes en şık pijamasını giyerek mükemmel bir parti yapabilir. Bu sayede doğum günü gece boyunca da devam eder.

Sıra Geldi Oyunlara

Parti devam ederken oyun oynamanın da tam zamanıdır. Çeşitli kart ya da kutu oyunları alarak, partiye biraz renk katabilirsiniz. Monopolly ya da tabu gibi oyunlar modası geçmeyen eğlenceler arasında yer alır. Eğer kişi sayısı yeterliyse gruplar halinde oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi de karaoke yarışmasıdır. En sevdiğiniz şarkıları söylerken videoya çekebilir, ertesi gün muhtemelen izleyip izleyip güleceğiniz bir anı yaşayabilirsiniz.

Korkmanın Tam Zamanıdır

Şimdi en sıra dışı fikri söylüyoruz. Yeni yaşına girecek olan kişiyi korku evine götürmeye ne dersiniz? Ona herhangi bir bilgi vermeden korku evine götürerek heyecanı doruklarında hissetmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle arkadaşınız macera tutkunuysa bu sürprizi hayatı boyunca unutamayacaktır. Ancak, bizim önerimiz arkadaşınızı bu özel gününde yalnız bırakmayın. Siz de korku evine girin ve mükemmel bir gün yaşamaya başlayın.