Çocukları Mutlu Eden Doğum Günü Pastaları

Çocuklar için doğum günleri büyük bir heyecandır. Birçok çocuk hayatının önemli bir bölümünü doğum gününü hayal ederek geçirir. Hal böyle olunca, ailelere düşen görev yılda bir defaya mahsus en güzel pastayı bulmaktır. Çocukları mutlu eden doğum günü pastaları arasından seçiminizi yaparak, unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

Resimli

Resimli pastalara mutlu olmayan çocuk yoktur. Çocuğunuzun en sevimli çıktığı fotoğrafı pasta firmasına ileterek resimli pasta yaptırabilirsiniz. Genellikle resimli pastanın hazırlık süreci 1 gündür. Ancak kalabalık partilerde 2 günde de hazırlanabilir. Bu nedenle doğum gününden birkaç gün önce pasta firması ile iletişime geçmeniz gerekir. Resimli pastanın üzerine gofret ya da şeker hamuru ile not ekleyebilirsiniz.

Örümcek Adamlı

Erkeklerin en büyük kahramanı babasından sonra örümcek adamdır. Özellikle 3-7 yaş aralığındaki erkek çocukları, hayatının her alanında örümcek adam figürünü kullanmak isterler. Eğer sizin çocuğunuz da örümcek adam hastasıysa ona doğum gününde verebileceğiniz en büyük sürpriz yaş pastadır. Örümcek adam figüründen oluşan bir yaş pasta yaptırarak, çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Örümcek adam pastalarının lezzeti çikolatalı ya da meyveli olabilir.

Prensesli

Erkekler için örümcek adam ne ise, kızlar için de prenses figürü odur. Bazı dönemler prenses figürünün yerini Barbie bebekler alsa da, bu tutku her zaman içlerinde vardır. Çocuğunuzun sevdiği prenses ya da kraliçe karakterini pastaya yaptırmanız önerilir. Özellikle son yıllarda Karlar Kraliçesi pastası oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Hayvan Figürlü

Her çocuğun sevdiği bir hayvan mutlaka vardır. Özellikle kedi ve köpekler karşısında heyecanlanmayan çocuk yok denecek kadar azdır. Çocuğunuzun sevdiği hayvan figürünü pastanın üzerine yaptırabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza küçük yaşta bile hayvan sevgisini aşılayabilirsiniz.

Rakamlı Doğum Günü Pastası

Bebekler ve çok küçük yaştaki çocuklara rakamlı pasta yaptırabilirsiniz. Çocuğunuzun yeni gireceği yaşa uygun rakamı pasta olarak yaptırırken, üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastası

Artık yaş pasta denildiğinde akla şeker hamurunun gelmesi oldukça normaldir. Yaş pastayı damak tadınıza uygun olan şekilde hazırladıktan sonra üzerini şeker hamuru ile kaplayabilirsiniz. Şeker hamurunu pastanın üzerine yerleştirdikten sonra kenarları düzgün hale getirin. Ardından pastanın üzerini süslemeye başlayın. Pastaya süsleme yaparken isim ya da tarih yazabileceğiniz gibi, yetenekleriniz doğrultusunda figürler de yapabilirsiniz. Kız çocuklarına kalp, erkek çocuklarına ise araba gibi figürler oldukça beğenilen çeşitler arasındadır.

Çocuklar İçin Minik Cupcakeler

Yaş pastaya karar verdikten sonra sıra geldi cupcakelere. Neredeyse tüm çocuklar cupcakeleri çok sever. Rengarenk kekleri hazırladıktan sonra onları kalıba koymanız gerekir. Ardından keklerin üzerine süsler ekleyebilirsiniz. Bu süsleri hazır olarak alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, sayfamız üzerinden beğendiğiniz pastayı sipariş edebilirsiniz. Ayrıca aynı gün teslimat seçeneği sayesinde birkaç saat içinde hayallerinizdeki yaş pastaya kavuşabilirsiniz.