Resimli Doğum Günü Pastası

Resimli doğum günü pastası, birçok yaş grubunu memnun eder. Anneler günü, babalar günü, doğum günü ya da sevgililer gününde sıklıkla tercih edilen resimli pastalar, özel günlerin en heyecan verici sürprizlerinden bir tanesidir. Tasarım açısından itina ile hazırlanan resimli pastalar, görselliği sayesinde sevilmesinin yanı sıra lezzet açısından da tercih edilir. Farklı lezzetlerin bir araya gelerek oluşturulması ile ortaya çıkartılan resimli pastalar, özel bir teknik ile hazırlanır. Bu sayede ortaya vazgeçilmeyen bir pasta çıkartılır.

Resimli Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır?

Pastacılık sektöründe ortaya çıkan lezzetin ve profesyonel görüntünün oluşmasında farklı teknikler kullanılır. Kaliteli ve lezzetli parçaların bir araya gelmesi ile oluşturulan pastalardan bir tanesi de resimlidir. Resimli yaş pasta yapılırken ilk olarak pastaya bastırılmak istenen fotoğrafa karar verilmelidir. İster grup, isterseniz de tek başınıza çekinmiş olduğunuz fotoğrafı belirledikten sonra, firmamıza göndermeniz gerekir. Belirlenen fotoğraf pastaya bastırılırken yazıcıya benzeyen bir ürün kullanılır. Bu ürün, pastacılık sektöründe sıklıkla tercih edilen ve sadece resimli pasta yapmaya yarayan bir makinedir. Makinenin içerisine özel olarak hazırlanan renkte boyalar eklenir. Şeker hamurunun üzerine basılan bu resim, dikkatli bir şekilde pastanın üzerine eklenir. Kenarlardaki fazlalıklar ortadan kaldırır ve pasta resminin üzerine parlak görünmesi için bir malzeme sürülür. Bazı kalitesiz pasta firmaları, resim baskısı yaparken normal fotokopi mürekkebi kullanır. Ancak, bu tarz bir mürekkep kullanılarak yapılan pastalar sağlık açısından oldukça zararlıdır. Bu nedenle güvenilir bir firmadan resimli pasta siparişi vermeniz gerekir.

Resimli Doğum Günü Pastası Kaç Günde Hazır Olur?

Resimli pasta hazırlatmak istediğinizde genellikle 1 gün önceden görüşmeniz gerekir. Pastanın lezzetli ve tasarım açısından kaliteli olması için bu süreyi firmaya tanımanız gerekir. Sipariş oluşturulduktan kısa süre sonra pastanın hazırlanması için kollar sıvanır. Her malzemenin taze ve sağlıklı olmasına özen gösteren firmamız sayesinde mükemmel doğum günü pastasına sahip olabilirsiniz. Eğer, aynı gün kargo imkânının olduğu şehirlerde yaşamaktaysanız kısa sürede pastanız elinizde olur. Ancak bazı şehirler için kargo süresi 2-3 günü bulabilir. Bu nedenle pastanın hazırlık süresini, kaç günde elinizde olacağını doğum gününden birkaç gün önce konuşmanız gerekir.

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları

Doğum günleri için birçok pasta şekli bulunur. Genel olarak resimli pasta; sevgiliye, çocuğa ya da aile büyüklerine hazırlatılır. Resimli doğum günü pastası fiyatları ise değişiklik gösterir. Pastaların fiyatlarının değişiklik göstermesinde; büyüklüğü, içine katılan lezzetler, kişi sayısı ve işçilik önemli etkenler arasında yer alır. Genel olarak her bütçe tipinin sahip olabileceği resimli pastaları sayfamız üzerinden inceleyebilir, kriterlerinize uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede, doğum günü etkinliği düzenlemek istediğiniz kişileri mutlu ederek unutulmaz bir ana imza atabilirsiniz.