Erkeklere Yıldönümü İçin Hediye Önerileri

Erkekler için yıldönümü hediyesi almak kadınlara kıyasla daha zordur. Çünkü erkekler daha sade beklentilere sahiptir. Bu nedenle özellikle uzun ilişkilerde kadınlar hediye seçimi yaparken çok zorlanmaktadır. Bu yazımızda erkeklere alabileceğiniz birkaç yıldönümü hediyesinde bulunacağız.

1-Kol Düğmesi

Eğer sevgiliniz ya da eşiniz çalışıyorsa ona kol düğmesi alabilirsiniz. Kol düğmesi maneviyatı yüksek, klasik hediyeler arasında yer alır. Kişiye özel kol düğmelerinin yanı sıra, ünlü markaların modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu noktada özellikle sevgilinizi ya da eşinizi çok iyi tanımanız, onun ne tarz bir sürprize daha çok sevineceğinizi bilmeniz gerekir.

2.Eşofman Takımı

Eğer hayatınızdaki insan sportif biriyse ona eşofman takımı hediye edebilirsiniz. Kaliteli kumaştan üretilen ve ömürlük bir eşofman takımına “hayır” diyecek bir erkek yok denecek kadar azdır.

3.Bluetooth Kulaklık

Erkekler dünyasında teknolojik tüm ürünler oldukça değerlidir. Hayatınızdaki insana Bluetooth kulaklık alarak Araç kullanırken rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle belli başlı markaların kulaklık modelleri erkekler tarafından son derece beğenilir. Farklı renk seçenekleri arasından seçim yaparak hayatınızdaki insanın yıldönümünü keyifli hale getirebilirsiniz.

4.Çorap Kutusu

Yıldönümün hediyesi olarak çorap denildiğinde kulağa komik gelebilir. Ancak sevgilinizle ya da işinizi bir hediye aldıktan sonra yanında çorap kutusu verebilirsiniz. Çorap kutusu modellerinin pizza, yaş pasta gibi birçok tasarımı bulunur. Özellikle hayatınızdaki insan genç yaşlarda ise çorap kutusuna bayılacağını garanti edebiliriz.

5.Kot Mont

Yılların eskimeyen modası kot monttur. Kot mont her erkeğin dolabında olması gereken parçalardan bir tanesidir. Özellikle genç yaştaki erkekler için yıldönümünde sevdiği markaya uygun kot mont hediye edilmesi önerilir.

6.Ukulule

Ukulule Son yılların popüler enstrümanlarından bir tanesidir. Hayatınızdaki insanın müziğe karşı bir tutkusu varsa ona Ukulule hediye ederek bir hobi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Ukulule, gitara kıyasla kolay çalınabilen bir alettir. Bu nedenle hediyeniz kısa sürede kabiliyete dönüşecektir.

7.Mini Projeksiyon

Erkeklerin hayal dünyasını süsleyen hediyelerden bir tanesi de mini projeksiyondur. Mini projeksiyon, istediğiniz her yere götürebileceğiniz ergonomik boyutlara sahiptir. Bunun yanı sıra şarjla çalışır. Bu sayede ister kamp yaparken, isterseniz de oturma odasında keyif yaparken en sevdiğiniz filmi dev ekranda izleyebilirsiniz. Özellikle son yılların teknolojik cihazlarında projeksiyon perdesi kullanmaya gerek yoktur. Boş bir duvara yansıtarak izlemeniz yeterlidir. Farklı markalar tarafından farklı bütçelere satılan ürünleri inceleyerek alışveriş yapabilir, eşinize mükemmel bir yıl dönümü hediyesi verebilirsiniz.

8. Cep Telefonu

Eğer bütçeniz yeterliyse eşinize ya da sevgilinize cep telefonu hediye edebilirsiniz. Özellikle cep telefonu modeli eskiyen kişiler için bu hediye ömür boyu akıllarda kalacaktır.

9. Çanta

Sadece kadınların çantaya ihtiyacı yoktur. Erkeklerin de teknolojik cihazlarını ve evraklarını taşıyabileceği bir çanta ihtiyaçları vardır. Birçok firmanın erkeklere özel olarak tasarlanan kişisel çanta modelleri bulunur. İsterseniz ismi özel hale getirebileceğimiziz çanta modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.