• Üyelik
  • Sepetim
  • 0552 342 77 87
327 ürün bulundu.

Kız çocuklarının büyülü masal dünyalarından ilham alarak binbir çeşit doğum günü pastası modeli tasarlıyoruz. Kız çocuk pastaları, onların en sevdiği pastel ve pembe renk tonlarından; en sevdikleri masal ve çizgi film karakterlerinden yaratılıyor.

Çocuğunuzun hobilerini, en sevdiği oyuncakları simgeleyen sayısız figür ve karakteri, benzersiz pasta modellerimizde dekoratif süs olarak kullanıyoruz. En sağlıklı gıda maddeleriyle tasarladığımız pastalar, hem unutulmaz kutlama anıları hem de daha önce hiç tatmadığınız lezzette damak tadı vadediyor. Masal ve çizgi film kahramanlarından ilham alan pasta seçeneklerimizin yanı sıra dilerseniz çocuğunuzun fotoğrafı ile size özel şık ve eşsiz resimli pastalar da tasarlıyoruz.

Pasta Evi olarak şimdilik yalnızca İstanbul içine teslimat yapıyoruz. Siparişlerinizin tam zamanında ve en kusursuz biçimde teslim edilmesi için 2 gün önceden oluşturulması gerekiyor. Kapıda ödeme seçeneği ile teslimat esnasında ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte, online satış kanalı üzerinden pasta siparişi verebilir, kredi kartı ve diğer ödeme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Türkiye'nin en lezzetli pastalarını bulabileceğiniz ürün yelpazemizden, hemen şimdi kendiniz ve sevdikleriniz için bir pasta siparişi vererek unutulmaz bir kutlamaya imzanızı atabilirsiniz.

Pasta Evi