• Üyelik
  • Sepetim
  • 0552 342 77 87
327 ürün bulundu.

Pasta Evi mutfağı, rengarenk görsel tasarımlardan oluşan erkek çocuk pastaları ile miniklerin doğum günü partilerine lezzet ve keyif katıyor.

Erkek çocukların ilgisini çekecek çizgi film ve animasyon kahramanlarının sergilendiği pastalar, damak tadını çocukların zengin hayal dünyası ile buluşturuyor. Klasik doğum günü pastası yerine afacanlara hitap edebilen erkek çocuk pastası tasarımlarını tercih edenlere benzersiz seçenekler sunuyor. Her biri yaratıcı görsel temalardan oluşan pasta modelleri içinde Örümcek Adam, Şirinler, Pokemon, Winnie The Pooh, Batman, Caillou gibi animasyon karakterlerinin yanı sıra yarış arabaları, taşıtlar, hayvanlar, futbol figürleri gibi tasarımlar da yer alıyor.

Pasta Evi erkek çocuk pastaları menüsünde 200'ün üzerinde pasta seçeneği sunuluyor. Özenle hazırlanan pastalar, gerek lezzet gerekse sunum açısından beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Yalnızca İstanbul içindeki adreslere teslimatı yapılan pastalar için 2 gün öncesinden sipariş vermeniz gerekiyor. Tercih ettiğiniz pasta modeli, online siparişinizin hemen ardından titizlikle hazırlanıp en kısa sürede kapınıza kadar getiriliyor.

Hem görsel estetiği hem de seçkin tatlarıyla Türkiye'nin en leziz pasta ve çikolatalarını üreten Pasta Evi'nin erkek çocuk pasta tasarımları için hemen sipariş verip, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Pasta Evi